TOEFL birçok aşamadan oluşan ve dikkat gerektiren bir sınavdır. Kişiler; Okuma, konuşma, dinleme ve yazma olmak üzere 4 aşamada teste tabi olurlar. Herkesin güçlü olduğu alan farklıdır. Bu yüzden çalışmalar tamamen kişiye özel olarak gerçekleştirilmektedir.

TOEFL Hazırlık Programında Yüksek Başarı

 EA Eğitim Acentesini diğer merkezlerden ayıran en büyük özellik; Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerin TOEFL sınavına hazırlanmasını sağlamasıdır. TOEFL puanı yetersiz olan öğrenciler, Kanada’da eğitim alamamaktadır!

Deneyimli eğitmenlerle çalışan merkezimiz; Yaptığı işin sorumluluğun ve bir bireyin belkide hayatını değiştireceğinin farkındadır. İşte, tamda bu yüzden; EA Eğitim Acentesi ile bir adım öndesiniz !

Özel TOEFL Eğitimleri Nerede Verilmektedir ?

Eğitimler; İstanbul’un kalbi İstiklal Caddesi üzerinde yer alan merkezimizde veya evinizin konforunda gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin ve eğitmenlerimizin kararlaştırdığı zamanda, dilediğiniz konumda eğitimlerimiz devam etmektedir.

TOEFL Hazırlık Programları Nasıl Belirlenir

Bu noktada mühim olan durum; Sizin dil seviyeniz olmaktadır. Özel TOEFL hazırlık programlarımız’da kişilere yönelik programlar hazırlanmaktadır.

İnsanların İngilizce seviyesi aynı olmadığı gibi, anlama ve öğrenme yöntemleri aynı olmamaktadır. Bu yüzden programlarımızın tamamı kişiye yönelik hazırlanmaktadır.

Hazırlık Programları Ne Kadar Sürer ?

Bununla ilgili sabit bir süre vermek doğru olmayacaktır. TOEFL hazırlık programlarında ihtiyaç olmadığı sürece gramer bilgisi aktarılmamaktadır. Daha çok akademik konular üzerinde durulmaktadır.

Kısa ve net cevap vermek gerekirse; Özel ders TOEFL’ın süresi öğrencinin ihtiyacı kadardır. Burada devreye eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız girmekte, rehberlik görevinizi edinmektedirler.

TOEFL'da Başarıyı EA Eğitim Acentesi İle Yakalayın!
Amerikalı Ve Kanadalı Öğretmenlerle Birlikte Hazırlanın: Hedeflediğiniz Puanlara Ulaşın.